• TAKIM ÇALIŞMASI

Bizler sınırları olmayan danışmanlarız. TB üyesi firmalar ile olan güçlü kişisel ilişkilerimiz ile müşterilerimizin dünyanın her ülkesinde sorunsuz şekilde çalışmamızı sağlıyoruz. Müşterilerimizin işini kendi işimizmiş gibi sahipleniyoruz. İşlerimizi; zamanında, adil bir ücretlendirme ile ve saygı çerçevesinde yürütüyoruz.

  • ŞEFFAFLIK

Biz açık ve şeffaf bir hizmet sunuyoruz. Biz her zaman saydam ve açığız. Amacımız müşterilerimizin anlayabileceği açıklıkta her konuda kendilerine destek olmaktadır.

  • TUTKU

Gelişme arzumuz çalışma tutkumuzun temelini oluşturmaktadır. TB olarak bizler yaratıcılığımız ve çözüm odaklı yaklaşımlarımızla müşterilerimizin beklentilerini aşmak için çalışıyoruz. Müşterilerimiz ve çalışanlarımız ile bilgi birikimimizi paylaşarak kişisel gelişim ve profesyonel yaklaşımın devamlılığını sağlıyoruz. Bizler kültürel farklılıkları, kişisel saygınlığı ve çeşitlilikleri kucaklıyoruz. En önemlisi ise ekibimizi yaptıkları işi sevmesi ve tutkularını müşterilerimize yansıtması için cesaretlendiriyoruz. TB’de bizler büyük bir aileyiz ve herkesi kucaklıyoruz.

  • KALİTE

İşlerimizi en yüksek standartlarımızda yürütüyoruz. Taxbalance ailesi olarak bizler ekibimizin beceri düzeylerinin artırılması ve müşterilerimizin işlerini devamlılığını sağlayacak bir politika izliyoruz. Standartlarımızı korumak için sürekli sorgulama, gözlemleme ve test etme sıralamasını izliyoruz. Taxbalance olarak bizler kalitemizi taahhüt ediyoruz.

  • BÜTÜNLÜK

Bizi toplumda ve yerel piyasada tanımlayan kendimize özgü iletişimimiz ancak bizi diğer firmalardan üstün tutan kolektif bütünlüğümüzdür. Girişimcilerimiz ve liderlerimiz için standartlarımızı ve saygımızı eşit bir şekilde paylaşmamız bizim müşterilerimize daha kolay ulaşmamızı sağlıyor. İşlerimizin birlikte ve güçlü bir şekilde ilerlemesi için müşteri firmalarımıza karşı güçlü bir desteğimiz vardır ve bütün çalışmalarımızda dürüstlüğü temel prensip olarak dikkate alıyoruz.

values-pkf-tree